Privātmājas

Villa Janne

"Villa Janne" 49 m2

Ārsienu komplekts ar montāžu

18 315ar PVN
Uzzini vairāk
Apbūves laukums: 59 m2 Dzīvojamā platība: 49 m2 2 Guļamistabas
Villa Ove

"Villa Ove" 97 m2

Ārsienu komplekts ar montāžu

25 238ar PVN
Uzzini vairāk
Apbūves laukums: 107 m2 Dzīvojamā platība: 97 m2 3 Guļamistabas
Trīsslāņu dzelzsbetona siena

"Villa Danne" 129 m2

Ārsienu komplekts ar montāžu

29 123ar PVN
Uzzini vairāk
Apbūves laukums: 144 m2 Dzīvojamā platība: 129 m2 3 vai 4 Guļamistabas

Kas ir Kilen Baltic Zviedru māja?

Kilen Baltic lepojas ar iespēju piedāvāt Latvijas tirgū trīs rūpīgi izstrādātus standarta privātmāju projektus, kas veidoti no saliekamā dzelzsbetona. Šī materiāla popularitāte un plaša izmantošana Zviedrijā, apliecināta ar bagātīgu rūpnīcu skaitu un ilgstošu pieredzi, tagad ir pieejama arī mūsu klientiem.

Mēs esam pirmie Latvijā, kas piedāvā šāda veida standartizētas dzīvojamās telpas, kuras Zviedrijā ir guvušas atzinību daudzu gadu garumā.

Energo efektīva siena
Sienu montāža

Kas iekļauts pamata komplekta cenā?

Minimālais komplekts ietver dzelzsbetona ārsienu paneļus ar pabeigtu fasādes apdari un elektrības kanāliem, dokumentāciju, rasējumus, kā arī piegādi 70 km attālumā no ražotnes un sienu montāžu.

Pamata komplekts ietver sienas četrslīpu jumtam bez frontonu elementiem. Mājām ar divslīpu jumtu minimālais komplekts papildus ietver arī jumta kopnes un jumta apakšklāju, kas nepieciešams frontonu stiprināšanai.

Varam nokomplektēt arī pārējos nepieciešamos materiālus un parūpēties par pilnu būvniecības ciklu līdz atslēgai.

Energoefektivitāte un komforts

Mūsu mājas nodrošina izcilu siltuma efektivitāti un samazina enerģijas patēriņu, pateicoties modernām tehnoloģijām un materiāliem.

Sienas ir siltinātas ar 150 mm biezu PIR siltumizolāciju, kas nodrošina izcilu siltuma efektivitāti ar U-vērtību tikai 0,022 W/(m²K), garantējot mājokļa siltumu un enerģijas efektivitāti. Ar 70mm biezu ārējo un 80mm biezu iekšējo dzelzsbetona slāni, šīs sienas piedāvā ne tikai izcilu izturību, bet arī augstāko siltumizolācijas līmeni.

Energo efektīva siena
Sienu montāža

Ātra un efektīva montāža

Saliekamās dzelzsbetona sienu tehnoloģija piedāvā nozīmīgu priekšrocību - ātru un vienkāršu montāžu. Šī metode ļauj ātri pāriet no pamatu izveides līdz pilnībā aizsargātai ēkai zem jumta, minimizējot laikietilpīgu darbu vietā.

Faktiski, sienu montāža tiek veikta vienas dienas laikā, un māja zem jumta apakšklāja nonāk dažu nedēļu laikā. Šī pieeja nodrošina ne tikai ātrumu un augstu kvalitāti, bet arī samazina neparedzētus izdevumus un laika zudumus būvlaukumā, vienlaikus garantējot konstrukcijas izturību un ilgtspējību.

Fasādes apdare

Mūsu piedāvājumā ietilpst pamata apdare ar rūpnīcā uzklātu apmetumu, kas pieejams jebkurā izvēlētajā tonī, ļaujot klientam pielāgot mājas vizuālo izskatu.

Papildus, piedāvājam arī unikālas apdares iespējas, kas imitē koka tekstūru, sniedzot iespēju radīt vēl individuālāku un siltāku mājas eksterjeru.

  • Sienas apdare - apmetums
  • Sienas apdare - koka imitācija
Trīsslāņu dzelzsbetona siena

Izturība, kas kalpo gadiem

Saliekamās dzelzsbetona sienas plaši izmanto objektos, kur nepieciešama augsta izturība, tai skaitā daudzstāvu ēkās un industriālās būvēs. Šī materiāla izvēli nosaka tā izturība pret smagām slodzēm un spēja nodrošināt ilgstošu stabilitāti.

Mūsu betona sienas ir izturīgākas un nodrošina zemākas ekspluatācijas izmaksas nekā citi būvniecības materiāli, garantējot ilgāku kalpošanas laiku un ekonomisku efektivitāti, kā arī ir ložu drošas

Kvalitāte

Sienu elementi tiek izgatavoti sertificētā ražotnē, kurā tiek ievēroti visi nozares standarti un katram izstrādājumam tiek veikta kvalitātes kontrole.

Visi elementi ir CE marķēti un tiek izgatavoti kontrolētā vidē, nodrošinot ievērojami augstāku kvalitāti salīdzinājumā ar uz vietas būvobjektā izgatavotām konstrukcijām.

Kvalitātes kontrole
Iestrādātas komunikācijas

Iestrādātas komunikācijas

Mūsu dzelzsbetona sienās ir iepriekš iestrādāti elektrības kanāli un rozešu kārbas, atvieglojot elektro instalāciju.

Sienu iekšējās virsmas ir gludas un gatavas gala apstrādei, kas ļauj ātri un vienkārši veikt iekštelpu apdari.

Zviedrijā pārbaudīta Māja

Projekts "Villa Danne" ilgus gadus Zviedrijā ir pierādījis sevi kā ērtu un ideālu mājokli ģimenēm.

Šīs mājas plānojums ir rūpīgi izstrādāts, ņemot vērā ģimenes vajadzības un ikdienas dzīves ritmu, lai nodrošinātu maksimālu ērtību un funkcionalitāti.

Villa Danne
Logu apdare

Gatava ārējā logu apdare

Mūsu dzelzsbetona sienu elementi piedāvā vēl vienu nozīmīgu priekšrocību - gatavu ārējo logu apdari. Tas nozīmē, ka montējot logus, nav nepieciešama papildus ārējā apstrāde

Tas nodrošina ne tikai vizuālu pievilcību un vienotu mājas ārējā stilu, bet arī samazina laiku un izmaksas, kas saistītas ar ārējās apdares darbiem.

Būvniecības elastība

Mūsu piedāvājums nodrošina elastību tiem, kas vēlas iesaistīties savas mājas būvniecībā. Ja jums ir meistarība un vēlme pats veikt daļu no būvniecības darbiem, mēs piedāvājam iespēju organizēt un veikt pārējo būvniecības procesu pēc sienu elementu piegādes un montāžas līdz jumta apakšklājam.

Alternatīvi, mēs varam nodrošināt pilnu būvniecības procesu "līdz atslēgai", atbrīvojot jūs no visas būvniecības rūpēm.

Villa Danne
Vizualizācija

Atbalsts projekta realizēšanā

Ja jums nav sava arhitekta, mēs ieteiksim labākos speciālistus, kas jau ir iepazinušies ar mūsu projektu specifikācijām un var efektīvi palīdzēt ar būvatļaujas saskaņošanu.

Turklāt, lai atvieglotu procesu, nodrošināsim visus nepieciešamos dokumentus bankas kredīta noformēšanai, atvieglojot finansiālo plānošanu un projektu īstenošanu.

Individuāla projekta izstrāde

Ja neatradāt sev meklēto un vēlaties izveidot individuālu projektu no saliekamā dzelzsbetona, mūsu komanda ir šeit, lai palīdzētu.

Mēs esam gatavi sadarboties, lai atrastu risinājumu, kas atbilst tieši jūsu vajadzībām un vēlmēm, nodrošinot personalizētu pieeju jūsu sapņu mājas izveidē.

Sazinies ar Mums
Individuālu projektu izstrāde
Apbūves laukums 144 m2
Dzīvojamā platība 129 m2
Guļamistabu skaits 3 - 4
Sanmezglu skaits 2
Jumta tips Divslīpu / Četrslīpu
Kilen Baltic - Villa Ove

Uzzini vairāk CENU KONFIGURĀTIORS Piesakies uz konsultāciju
Apbūves laukums 109 m2
Dzīvojamā platība 97 m2
Guļamistabu skaits 3 - 4
Sanmezglu skaits 1
Jumta tips Divslīpu / Četrslīpu
Kilen Baltic - Villa Ove

Uzzini vairāk CENU KONFIGURĀTIORS Piesakies uz konsultāciju
Apbūves laukums 59 m2
Dzīvojamā platība 49 m2
Guļamistabu skaits 2
Sanmezglu skaits 1
Jumta tips Divslīpu / Četrslīpu
Kilen Baltic - Villa Ove

Uzzini vairāk CENU KONFIGURĀTIORS Piesakies uz konsultāciju


Dalies

Seko mums